"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Bebelac Bebelac Junior Toz 250 gr özellikleri

BEBELAC Junior Toz - 250 gr Çocukların beyin gelişiminin %80'i 3 yaşına kadar  tamamlanır. Sağlıklı beyin gelişimi için 1 yaşından sonra da demir açısından zengin beslenmek önemlidir. Inek sütü demir eksikliğine yol açabilir. Bebeğinizin süt ihtiyacını  zengin demir  içerikli Bebelac Junior çocuk devam sütü ile karşılayabilirsiniz.
Zengin demir  ve kalsiyum içeriği ve A, C, D vitamini ilaveleri ile çocukların eksiksiz beslenip sağlıklı büyümesine destek olur. Lezzeti ile çocukların devam sütünü severek içmesini sağlar. Bebelac Junior'ı bebeğinize devam sütü olarak verebileceğiniz gibi kahvaltı karışımlarında, muhallebi ve yoğurt yapımında da kullanabilirsiniz. 1 yaşından büyük çocukların değişen besinsel ihtiyaçlarını karşılayan prebiyotik lif ilaveli devam sütüdür.
Bebelac Junior'ın 250 ve 500 gr'lık ambalajları bulunmaktadır. BebelacJuniorToz250gr olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim