"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Weewell Biberon ve Yemek Kabı Isıtıcı özellikleri

Weewell Biberon ve Yemek Kabı Isıtıcı
  • WEM590 tüm biberonlara uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca kutudan çıkan mama ısıtma kabı ile bebeğinizin mamasını ısıtabilirsiniz.
  • WEM590 hem ev hem de araba kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Seyahatlerinizde de bebeğinizin mamasını evdeki kadar rahat hazırlayabilirsiniz.
  • WEM590''un özel tasarımı ve derece belirleme özelliği ile bebeğinizin mamasını ya da biberonunu 37C ila 50C arasında istediğiniz sıcaklığa 100% hassasiyetle ısıtabilirsiniz.
  • WEM590''ın özel tasarlanmış LCD ekranı sayesinde biberonun içerisindeki mamanın sıcaklığını sürekli olarak takip edebilir bebeğiniz için en doğru sıcaklığa ulaşıldığından emin olabilirsiniz.
  • Istenilen sıcaklığa ulaşıldığında WEM590 otomatik sıcaklık koruma moduna geçer ve bebeğiniz hazır olana mamayı sağlıklı bir şekilde korur.
  • Istenilen ısıya ulaşılan zaman ve ulaşıldıktan sonra otomatik olarak sıcaklık korumasında geçirilen zaman LCD ekran üzerinde gösterilir böylece mamayı hangi ısıda ne kadar tuttuğunuzu her an görebilirsiniz.
BiberonveYemekKabıIsıtıcı olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim