"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


225

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

MSI G41M-P33 özellikleri

APS (Aktif Faz Değişimi)
APS (Aktif Faz Değişimi) teknolojisi, MSI anakartlarda enerji tasarrufuna yardımcı olan akıllı bir tasarımdır. APS teknolojisinin ardında yatan fikir, elektrik gereksinimi olmadığı anda güç kaynağını kapatıp, sistem daha fazla kaynağa ihtiyaç duyduğunda güç kaynağını otomatik olarak ayarlamaktır. APS işlemcinizin yükünü otomatik olarak algılayarak buna göre enerji tasarrufu yapar. Bu ancak gelişmiş bir güç denetim teknolojisi ile mümkündür. Yazılım tabanlı çözümler dışında APS teknolojisi tamamen MSI araştırmalarının bir ürünüdür. Özel olarak geliştirilmiş entegre devresi, güç kaynağının ihtiyaçları doğrultusunda otomatik olarak çalışarak toplam güç tüketimini azaltır.

M-Flash
Fazladan BIOS yongasına ihtiyaç duyan sıradan anakartlardan farklı olarak, MSI'ın M-Flash teknolojisi iki avantaj sunar. Ekstra bileşenlere ihtiyacı yoktur ve aynı zamanda tüm BIOS verisini USB sürücüye kaydetme özelliğine sahiptir. Kaydedilen veri yükseltme ve yedekleme amacıyla kullanılabilmesinin yanı sıraPC'nizi açabilme yeteneğine sahip taşınabilr bir BIOS yongası işlevine de sahiptir.

Özellikler
- Herhangi bir USB Flash bellek kullanarak BIOS ayarlarınızı yedekler ve/veya geri yükler
- Yükseltme sırasında ortaya çıkabilecek hatalarda tamir ihtiyacını ortadan kaldırır.
- Gereksiz tekrar yazma süreçlerini azaltarak BIOS yongasının ömrünü uzatır.

Easy OC Switch
Her kullanıcı daha fazla performans ister. MSI bunu özel Easy OC Switch Kolay Hızaşırtma teknolojisi ile ulaşılabilir kılıyor. Bu mükemmel teknoloji, çekirdek saat ayarlarını yapmayı kolaylaştırıyor. Artık çok detaylı bilgiye ihtiyacınız yok; artık birkaç basit adımda herkes anakartından istediği performansı alabilecek. Tek bir tuşa basarak tüm sistemin performansını %5 - %20 arttırabilir, hızaşırtma işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. G 41 M P 33, G41MP33, G41M P33, G 41M-P33, G41M-P 33 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim