"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

MSI AE2081-019XTR özellikleri

Genel Bakış Intel® Core i3-3220 Işlemci
20" 1600 x 900 geniş ekran/ çoklu dokunmatik panel (seçime bağlı)
Intel® HD Graphics 2500
500GB 3.5" SATA II / 4GB DDR3
Eğlence ve Paylaşım için Yeşil bir Paket
MSI, Yeni Eğlence Serisi Wind Top AE2081 All-in-One PC'yi sunar.
Yeni AIO Eğlence Serisi Wind Top AE2081, LED panel kullanımında sektörde bir ilk. Panel ve bilgisayarın entegre edilmesi ve yeni ID tasarımı ile masa üstünüz artık daha derli toplu. MSI'ın benzersiz enerji tasarruf teknolojisi geleneksel CCFL panellere oranla enerji tüketimini %30'a kadar düşürüyor ve gerçek anlamda çevre dostu bir PC yaratıyor. Performans açısından ise Wind Top AE2081, 3. Nesil Intel® Core işlemci sayesinde 1080p videoları oynatma imkanı ile çarpıcı bir multimedya deneyimi sağlıyor.
Devrim niteligindeki 3.  ;nesil ;Intel Core islemci

Yeni Wind Top AP2021, üzerinde grafik islemci (GPU) ve merkezi islemciyi (CPU) ilk kez ayni yonga üzerinde bulunduran, ve video izlerken ya da resimleri görüntülerken daha iyi görüntü kalitesi sunabilmek için yonga içine yeni bir dizi görsel islev insa edilmis 3. nesil Intel® Core islemciye sahiptir. Islemci üzerine yerlestirilmis GPU, çesitli kaynaklari paylasmak için kullanilabilir; islemci çekirdek kaynaklari ve GPU kaynaklari otomatik olarak kullanicinin o anki ihtiyaçlarini karsilamak ve böylece daha gelistirilmis bir islem hizi ile daha verimli bir çalisma için otomatik olarak tekrar konumlandirilabilir ya da transfer edilebilir.  ; Akıllı Multimedya Dosya Paylaşımı

Wind Top AE2081, MSI'ın yeni özel Smart Media Link ve Smart Sync teknolojileri ile birlikte gelir. Smart Media Link ile ;video, müzik ve fotoğraf gibi dosyalarınızı ;aynı WiFi veya LAN ağı içinde bulunantablet, notebook, mobil telefon ve DLNA uyumlu TV'ler gibi cihazlarda oynatabilmenizi sağlar. MSI Smart Sync ise Outlook adres defteri, takvim, fotoğraf, müzik, belge ve yer imleri gibi dosyaları diğer bilgisayarlarınız veya cep telefonunuz arasında eşitleyerek randevularınızı ve bilgilerinizi güncel tutmanızı, güvenli yedekler almanızı sağlar ve birden fazla bilgisayarda aynı belgenin çeşitli kopyalarının bulunmasını engelleyerek karışıklığı önler.

Military Class II bileşenler MSI Wind Top AE2081 üzerindeki en yüksek kalite ve kararlılığa sahip SFC?Solid cap ve Hi-c Cap bileşenler, benzersiz bir kalite, uç sınırlarda performans ve verimlilik sunar. Tüm bu bileşenler,  ;Integrated Service Technology, Inc. adlı ;3. parti profesyonel laboratuvarda yapılan ısı, stres ve nem testlerinden başarıyla geçerek ABD Savunma Bakanlığı bileşen standartlarına uyumlulukları belgelenmiştir.

Tüm Multimedya gereksinimleriniz için geniş kapsamlı G/Ç arabirimleri ;

 ; ; Monit ör 20 inç Dokunmatik Özelliği Yok I AE 2081 019 XTR, AE2081019XTR, AE2081 019XTR, AE 2081-019XTR, AE2081-019 XTR olarak da bilinir.
 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim